Şafak Saraçoğlu

Doğru web tasarım firması

Merhaba bu makalemde doğru web tasarım firması hangisidir? ve nasıl doğru hizmet aldığınıza emin olabilirsiniz konularını aktaracağım.

Doğru web tasarım firması nasıl seçilmeli?

Bir çok firma en doğru web tasarım firmasının kendisi olduğunda iddialıdır. Peki gerçek doğru web tasarım firması hangisidir. Bu firma nasıl hizmet vermelidir? çalışanları hangi yeteneklere sahip olmalıdır. Müşterilerle ilişkileri nasıldır.

Halihazırdahi web tasarım ajansları veya firmaları arama motorlarında üst sıralara çıktıklarında kendilerini hakiki hatta öz hakiki web tasarım firması olarak lanse etmekte, acaba gerçekten öyle mi? bu sorunun cevabını aşağıda verdim.

Doğru web tasarım firması nasıl olmalıdır?

Çoğu kişi veya kuruluş web hizmeti alırken genel olarak en iyisini arama eğilimine girerler. Ancak siz genel olarak en iyisini değil, bölgenizdeki en iyisini aramanız ve bulmanız gereklidir. Yani arama sorgunuzu doğru web tasarım İstanbul gibi bölgesel hatta doğru web tasarım Zeytinburnu gibi kapsamı daha da düşürmeniz gereklidir.

  • Bölgenize veya size yakın olmalıdır.
  • Gerekli birim (profesyonel çalışan) ile birebir görüşebilmeniz gereklidir.
  • Konusunda tecrübeli olmalı ve referansları bulunmalıdır.
  • Modern web teknolojilerini takip eden ve kullanan bir kuruluş olmalıdır.

yukarıda olması gereken bir kaç maddeyi açıkladım. Bazı kişiler veya kuruluşlar web tasarım hizmeti almak istediklerini söylerlerken aslında web sitesi yaptırmak istediklerini kastetmektedirler. Tacribeli kişilerle çalışmanız size her açıdan kârlı olacaktır. Örnek vermek gerekirse bir kaç firma-hizmet kalitesi değerlendirmsesi yapalım.

Web sitesi yaptırmak isteyenler;

  • Web tasarım
  • Web yazılım
  • Seo hizmetleri

alması gerekecektir. Aksi taktirde web siteleri eksik kalacaktır. En iyi firma bu üç hizmeti de kendi bünyesinde sağlayan firmadır. Tabii ki şunu da unutmamak lazım bu hizmetlerin her biri için ayrı fiyat verilir. Proje için konuşurken mutlaka istenilen hizmetleri açıklığa kavuşturun.

Şafak Saraçoğlu